Non-waterproof CCT adjustable flexible LED strips
非防水CCT可调节柔性LED灯条
加入意向
- 优点:
- 100%的灯将进行测试,并保持照明12小时,以测试其可靠性
- 我们有自己的SMT机,焊接机和注塑机
- 交货时间快
- 样品可以在3-7天内准备好一旦收到付款和7-15天大订单
- 包装是坚强和漂亮的看
- 高效率
- 采用扁桃
- 保修:2年
- 认证:CE
- RoHS指令
| 零件号 | st3528n60 |
| LED | smd3528 |
| 数量 | 300-led |
| 颜色 | ww到pw (2500-6500K) |
| 电压 | 12v dc |
| 功率 | 72W |
| IP排名 | ip20 |
| 备注 | 5M /卷 |
- Advantages:
- 100% of the lamps will be tested and keep lighting for 12 hours to test its reliability
- We have our own SMT machine, welding machine and injection machine
- Fast delivery time
- Samples can be ready in 3-7 days once payment received and 7-15 days for large order
- Packing is strong and nice looking
- High efficiency
- Adopt Epistar bland
- Warranty: 2 years
- Certification: CE
- RoHS Directive-compliant
| Part number | ST3528N60 |
| LED | SMD3528 |
| Quantity | 300-LED |
| Colors | WW to PW (2500-6500K) |
| Voltage | 12V DC |
| Power | 72W |
| IP rank | IP20 |
| Remark | 5M/reel |