不规则项链天然玛瑙块吊坠18K镀金首饰
产品详情 |
产品名称 | 吊坠 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 垂饰 |
| 项目型号 | XS-A154 |
| 产品尺寸 | 高*宽:50 *40毫米 |
| 产品石材 | 绿色Aventurine&玫瑰石英和电气石&紫水晶&红玛瑙和石榴石和印度玛瑙和红海Caral&柠檬水晶和Aquamerine等水晶和Aquamerine等 ,etc |
| 产品重量 | 为20g /个 |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约30g /件 |
| 产品金属 | 铜 |
| 产品金属色 | 镀金 |
尺寸和材质描述
黄色玛瑙 | 绿玛瑙 |
红玛瑙 | 蓝玛瑙 |
紫玛瑙 |



Product Details |
Product Name | Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A154 |
| Product Size | Height*width:50mm*40mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 20g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 30g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated |
Size And Material Describe
Yellow Agate | Green Agate |
Red Agate | Blue Agate |
Purple Agate |





