镀金天然钻石紫水晶十字架吊坠
产品详情 |
产品名称 | 吊坠 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 垂饰 |
| 物品型号 | XS-A022 |
| 产品尺寸 | 高*宽:40毫米*30毫米 |
| 产品石材 | 水晶 |
| 产品重量 | 为20g /个 |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约30g /件 |
| 产品金属 | 铜 |
| 产品金属色 | 镀金 |



Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A022 |
| Product Size | Height*width:40mm*30mm |
| Product Stone Material | Crystal |
| Product Weight | 20g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 30g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated |





