不同的自然原石Druzy能量紫水晶柠檬水晶吊坠
产品详情 |
产品名称 | 水晶吊坠 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 垂饰 |
| 项目型号 | XS-A010 |
| 产品尺寸 | 高*宽:50 *50毫米 |
| 产品石材 | 紫水晶和水晶晶体 |
| 产品重量 | 9克/ PCS |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约19g /件 |
| 产品金属 | 铜 |
| 产品金属色 | 镀银 |
尺寸和材质描述
柠檬水晶 | 紫晶 |



Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A010 |
| Product Size | Height*width:50mm*50mm |
| Product Stone Material | Amethyst & Citrine Crystalrystal |
| Product Weight | 9g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 19g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Citrine Crystal | Amethyst |





