占卜宗教犹太教路易斯话原话宝石
产品详情 |
产品名称 | 占卜石 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 占卜石 |
| 项目型号 | 没有 |
| 产品尺寸 | 宽*高:约13-18mm *约13-18mm |
| 产品石材 | 绿色Aventurine&紫水晶&红玛瑙和老虎的眼睛和红色碧玉与红色Aventurine&白色水晶宝石和白色水晶ystal |
| 产品重量 | 220g /批9g /件; 9g /件 |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约220g /件 |
| 产品金属 | 没有 |
| 产品金属色 | 没有 |
24个雕刻+ 1个空白,共25个 |
尺寸和材质描述
![]() | ![]() |
绿色Aventurine | 紫晶 |
![]() | ![]() |
老虎眼睛眼睛 | 红碧玉 |
![]() | ![]() |
红玛瑙 | 红色Aventurine |
![]() | |
白色水晶 |


























Product Details |
Product Name | Divination Stone |
Brand | None |
| Product Category | Divination Stone |
| Item Model Number | None |
| Product Size | width * height:about13-18mm*about13-18mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Amethyst & Red Agate & Tiger's Eye & Red Jasper & Red Aventurine & White CrystalAventurine & White Crystalystal |
| Product Weight | 220g/lot 9g/pcs;9g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 220g/pcs |
| Product Metal | None |
| Product Metal Color | None |
24 carvings + 1 blank, a total of 25 |
Size And Material Describe
![]() | ![]() |
Green Aventurine | Amethyst |
![]() | ![]() |
Tiger's Eyes Eye | Red Jasper |
![]() | ![]() |
Red Agate | Red Aventurine |
![]() | |
White Crystal |




























