天然水晶六角棱镜Earbob饰品时尚耳环
产品详情 |
产品名称 | 天然水晶耳环 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | Earbob |
| 项目型号 | ES-A002 |
| 产品尺寸 | 宽度0.8cm *长3.5cm |
| 产品石材 | 黑玛瑙 玫瑰石英 金沙 青金石 红玛瑙 紫晶 老虎眼睛眼睛 合成蓝绿松石 绿色Aventurine 透明石英 合成孔雀石 蔷薇辉石 蛋白石 |
| 产品重量 | 10G /个 |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约15g /件 |
| 产品金属 | 铜 |
| 产品金属色 | 镀银 |
尺寸和材质描述
![]() | |
红碧玉 | 蔷薇辉石 |
黑玛瑙 | 玫瑰石英 |
Unakite | 西瓜红 |
紫晶 | 紫晶 |
蓝色沙子 | 青金石 |
红玛瑙 | 蓝绿松石 |
老虎眼睛眼睛 | 金沙 |





Product Details |
Product Name | Natural Crystal Earrings |
Brand | None |
| Product Category | Earbob |
| Item Model Number | ES-A002 |
| Product Size | Width 0.8cm* length 3.5cm |
| Product Stone Material | Black Agate Rose Quartz Gold Sand Lapis Lazuli Red Agate Amethyst Tiger's Eyes Eye Synthetic Blue Turquoise Green Aventurine Transparent Quartz Synthetic Malachite Rhodonite Opal |
| Product Weight | 10g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 15g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
![]() | |
Red Jasper | Rhodonite |
Black Agate | Rose Quartz |
Unakite | Watermelon Red |
Amethyst | Amethyst |
Blue Sand | Lapis Lazuli |
Red Agate | Blue Turquoise |
Tiger's Eyes Eye | Gold Sand |







