天然水晶耳环时尚潮流
产品详情 |
产品名称 | 天然水晶耳环 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | Earbob |
| 项目型号 | ES-A001 |
| 产品尺寸 | 10毫米×20毫米 |
| 产品石材 | 绿色Aventurine玫瑰石英 青金石 紫晶 老虎眼睛眼睛 |
| 产品重量 | 7克/ PCS |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约15g /件 |
| 产品金属 | 铜 |
| 产品金属色 | 镀银 |
尺寸和材质描述
![]() | ![]() |
红碧玉 | 紫晶 |
![]() | ![]() |
青金石 | 老虎眼睛眼睛 |
![]() | ![]() |
玫瑰石英 | 老虎眼睛眼睛 |



Product Details |
Product Name | Natural Crystal Earrings |
Brand | None |
| Product Category | Earbob |
| Item Model Number | ES-A001 |
| Product Size | 10mm×20mm |
| Product Stone Material | Green AventurineRose Quartz Lapis Lazuli Amethyst Tiger's Eyes Eye |
| Product Weight | 7g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 15g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
![]() | ![]() |
Red Jasper | Amethyst |
![]() | ![]() |
Lapis Lazuli | Tiger's Eyes Eye |
![]() | ![]() |
Rose Quartz | Tiger's Eyes Eye |





