治疗天然石芯片珠水晶弹力手链女士
产品详情 |
产品名称 | 天然石手链 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 手镯 |
| 项目型号 | SS-A005 |
| 产品尺寸 | 直径:60毫米 |
| 产品石材 | 绿色Aventurine&玫瑰石英和电气石&紫水晶&红玛瑙和石榴石和印度玛瑙和红海Caral&柠檬水晶和Aquamerine等水晶和Aquamerine等 ,etc |
| 产品重量 | 13克/ PCS |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约23g /件 |
| 产品金属 | 铜 |
| 产品金属色 | 镀银 |
尺寸和材质描述
红碧玉 | 蔷薇辉石 |
白绿松石 | 图片石 |
Unakite | 西瓜红 |
红色Aventurine | 富拉玄武岩 |
红海卡拉尔 | 雪花黑曜石 |
蓝色沙子 | 青金石 |
红玛瑙 | 蓝绿松石 |
老虎眼睛眼睛 | 金沙 |
绿松石 | 印度玛瑙 |
绿柱石 | 萤石 |
柠檬水晶 | 黄绿 |
紫晶 | 玫瑰石英 |
蓝晶 | 石榴石 |



Product Details |
Product Name | Natural Stone Bracelet |
Brand | None |
| Product Category | Bracelet |
| Item Model Number | SS-A005 |
| Product Size | Diameter:60mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 13g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 23g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Red Jasper | Rhodonite |
White Turquoise | Picture stone |
Unakite | Watermelon Red |
Red Aventurine | labradorite |
Red Sea Caral | Snowflake obsidian |
Blue Sand | Lapis Lazuli |
Red Agate | Blue Turquoise |
Tiger's Eyes Eye | Gold Sand |
Turquoise | India Agate |
Morganite | Fluorite |
Citrine Crystal | Olivine |
Amethyst | Rose Quartz |
Aquamarine | Garnet |





