自然水晶青铜寿命的树吊坠
产品详情 |
产品名称 | 天然水晶吊坠 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 垂饰 |
| 项目型号 | XS-A251 |
| 产品尺寸 | 直径5cm |
| 产品石材 | 多种材料 |
| 产品重量 | 15克/ PCS |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约23g /件 |
| 产品金属 | 水晶 |
| 产品金属色 | 华美 |
尺寸和材质描述



Product Details |
Product Name | Natural crystal pendant |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A251 |
| Product Size | Diameter 5cm |
| Product Stone Material | Multiple material |
| Product Weight | 15g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 23g/pcs |
| Product Metal | crystal |
| Product Metal Color | Colorful |
Size And Material Describe




