天然紫水晶Geode Druzy粘土水钻吊坠
产品详情 |
产品名称 | 生命之水晶吊坠 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 垂饰 |
| 项目型号 | XS-A263 |
| 产品尺寸 | 高*宽:30毫米*30毫米 |
| 产品石材 | 紫水晶Geode Druzy |
| 产品重量 | 为20g /个 |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约30g /件 |
| 产品金属 | |
| 产品金属色 | |
尺寸和材质描述
紫水晶Geode Druzy#1 | 紫水晶Geode Druzy#2 |



Product Details |
Product Name | Tree of life crystal Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A263 |
| Product Size | Height*width:30mm*30mm |
| Product Stone Material | Amethyst Geode Druzy |
| Product Weight | 20g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 30g/pcs |
| Product Metal | |
| Product Metal Color | |
Size And Material Describe
Amethyst Geode Druzy #1 | Amethyst Geode Druzy #2 |





