镀金和镀银圆锥形Druzy石吊坠
产品详情 |
产品名称 | 吊坠 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 垂饰 |
| 项目型号 | XS-A264 |
| 产品尺寸 | 高*宽:36毫米*15毫米 |
| 产品石材 | 绿色Aventurine&玫瑰石英和电气石&紫水晶&红玛瑙和石榴石和印度玛瑙和红海Caral&柠檬水晶和Aquamerine等水晶和Aquamerine等 ,etc |
| 产品重量 | 7克/ PCS |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约17g /件 |
| 产品金属 | 铜 |
| 产品金属色 | 镀金镀银 |
尺寸和材质描述
绿色Aventurine镀金 | 绿色Aventurine镀银 |
黑玛瑙镀金 | 黑玛瑙镀银 |
紫水晶镀金 | 紫水晶镀银 |
白色水晶镀金 | 白色水晶镀银 |
蛋黄石镀金 | 蛋白石镀银 |
玫瑰石英镀金 | 玫瑰石英镀银 |



Product Details |
Product Name | Pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A264 |
| Product Size | Height*width:36mm*15mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 7g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 17g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Gold Plated & Silver PlatedPlated |
Size And Material Describe
Green Aventurine-Gold Plated | Green Aventurine-Silver Plated |
Black Agate-Gold Plated | Black Agate-Silver Plated |
Amethyst-Gold Plated | Amethyst-Silver Plated |
White Crystal-Gold Plated | White Crystal-Silver Plated |
Opal-Gold Plated | Opal-Silver Plated |
Rose Quartz-Gold Plated | Rose Quartz-Silver Plated |





