五颜六色的石块玻璃心脏漂移瓶水晶吊坠
产品详情 |
产品名称 | 水晶吊坠 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 垂饰 |
| 项目型号 | XS-A260 |
| 产品尺寸 | 高*宽:40毫米*32毫米 |
| 产品石材 | 绿色Aventurine&玫瑰石英和电气石&紫水晶&红玛瑙和石榴石和印度玛瑙和红海Caral&柠檬水晶和Aquamerine等水晶和Aquamerine等 ,etc |
| 产品重量 | 17克/ PCS |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约27g /件 |
| 产品金属 | 铜 |
| 产品金属色 | 镀银 |
尺寸和材质描述
紫晶 | 电气石 |
石榴石 | 黄绿 |
柠檬水晶 | 玫瑰石英 |
蓝晶 |



Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A260 |
| Product Size | Height*width:40mm*32mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 17g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 27g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Amethyst | Tourmaline |
Garnet | Olivine |
Citrine Crystal | Rose Quartz |
Aquamarine |





