天然水晶孔雀石动物形状吊坠项链礼品
产品详情 |
产品名称 | 吊坠 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 垂饰 |
| 项目型号 | XS-A129 |
| 产品尺寸 | 高*宽:35毫米*35毫米 |
| 产品石材 | 水晶 |
| 产品重量 | 23克/ PCS |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约33g /件 |
| 产品金属 | 铜 |
| 产品金属色 | 镀银 |
尺寸和材质描述
玫瑰石英 | 老虎眼睛眼睛 |
| 黑玛瑙 | 蛋白石 |
| 紫晶 | 绿色Aventurine |



Product Details |
Product Name | pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A129 |
| Product Size | Height*width:35mm*35mm |
| Product Stone Material | Crystal |
| Product Weight | 23g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 33g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Silver Plated |
Size And Material Describe
Rose Quartz | Tiger's Eyes Eye |
| Black Agate | Opal |
| Amethyst | Green Aventurine |





