天然水晶六角吊坠镀银项链礼物
产品详情 |
产品名称 | 水晶吊坠 |
牌 | 没有 |
| 产品分类 | 垂饰 |
| 项目型号 | XS-A062 |
| 产品尺寸 | 高*宽:32毫米*18毫米 |
| 产品石材 | 绿色Aventurine&玫瑰石英和电气石&紫水晶&红玛瑙和石榴石和印度玛瑙和红海Caral&柠檬水晶和Aquamerine等水晶和Aquamerine等 ,etc |
| 产品重量 | 为20g /个 |
| 产品链 | 没有 |
| 产品包装 | OPP包 |
| 包装重量 | 约30g /件 |
| 产品金属 | 铜 |
| 产品金属色 | 镀银 |
尺寸和材质描述
蛋白石 | 紫晶 |
青金石 | 绿色Aventurine |
玫瑰石英 | 老虎眼睛眼睛 |
柠檬水晶 | 白色水晶 |



Product Details |
Product Name | crystal pendants |
Brand | None |
| Product Category | Pendant |
| Item Model Number | XS-A062 |
| Product Size | Height*width:32mm*18mm |
| Product Stone Material | Green Aventurine & Rose Quartz & Tourmaline & Amethyst & Red Agate & Garnet & India Agate & Red Sea Caral & Citrine Crystal & Aquamerine ,etc Citrine Crystal & Aquamerine ,etc ,etc |
| Product Weight | 20g/pcs |
| Product Chain | None |
| Product Packing | OPP bag |
| After Packing Weight | about 30g/pcs |
| Product Metal | Copper |
| Product Metal Color | Plated silver |
Size And Material Describe
Opal | Amethyst |
Lapis Lazuli | Green Aventurine |
Rose Quartz | Tiger's Eyes Eye |
Citrine Crystal | White Crystal |





