| Model NO. | YG91514A |
| Style | Modern |
| Customized | Customized |
| Condition | New |
| Finish | Matte Lacquer |
| Environmental | Standard E0 E1 |
| Transport Package | Assembly Packing or as Per The Client′s Request RequestRequest |
| Origin | Guangdong, Guangzhou |
| Door | ﹥6 DoorsDoors |
| Material | Wood |
| Folded | Unfolded |
| Color | White |
| Hardware Fittings | Blum, Suspa, Hettich |
| Trademark | OPPEIN |
| Specification | E0 grade of MDF / Particle Board/Plywood |
| HS Code | 9403400090 |

| Code | YG91514A |
| Carcase | End panels: matte lacquer Others: Melamine |
| Door Panel | Matte Lacquer |
| Handle | Blum |
| Size | W2868*D617*H2476mm |
| Number of Shelves | 7 |
| Number of Hanging Sections | 3 |
| Number of Drawers | 4 |

