| Model NO. | OP15-HS5W |
| Style | Modern |
| Customized | Customized |
| Condition | New |
| Door Panel Finish | Mirror |
| Environmental | Standard E0 E1 |
| Transport Package | Flat Packing or as Per The Customers′ Request RequestRequest |
| Origin | China(Guangzhou) |
| Door | 3 Doors |
| Material | Wood |
| Folded | Unfolded |
| Size | W2915*D600*H2400mm |
| Carcase Finish | HPL |
| Trademark | OPPEIN |
| Specification | SGS |
| HS Code | 9403400090 |

| Carcase Finish | HPL(HC0949) |
| Door Panel Finish | Mirror |
| Size | W2915*D600*H2400mm |

