bargain
add to cart| Model NO. | 828-VW |
| Physiotherapy Way | Cooling and Vibration and Heating |
| Shape | Near Square |
| Number of Massage Head | ≤4≤4;4≤4 |
| 1 | Back and Seat Cooling Fans |
| 3 | Waist Vibration |
| Trademark | SH |
| Origin | Fujian |
| Massage Point | Whole Body |
| Control Method | PC-Style |
| Massage Method | Vibration |
| Power Supply | Car Power |
| 2 | Waist Heating |
| 4 | Car and Home Use |
| Specification | CE, RoHS |
| HS Code | 9019101000 |
Desc.: Cooling Wind Vibration and Heating Three in One Car Massage Cushion
1. Cooling fans on back and seat.
2. Two vibration motors on waist position.
3. Soothing heat treatment on back.
4. Environmental breathable mesh fabric cover.
5. Car and home charger.
Product show:


| Rated Power: | 10w |
| Rated Voltage: | 12v or 24v |
| Ctn Size: | 53x50x56cm |
| Gift Box Size: | 48x8.5x54cm |
| Packaging: | 6pcs/ctn |
| N.W./G.W.: | 5.8/6.8kg |
| 20' QTY.: | 1140pcs |
| 40' QTY.: | 2280pcs |
| 40' HC QTY.: | 2760pcs |