| Model NO. | 828-V1 |
| Physiotherapy Way | Vibration Massage |
| Shape | Near Square |
| Number of Massage Head | ≤4≤4;4≤4 |
| Vibration Motor | 1PC |
| Main Material | Fabric & Foam; Foam Foam |
| Specification | CE, RoHS |
| HS Code | 9019101000 |
| Massage Point | Back |
| Control Method | PC-Style |
| Massage Method | Massage |
| Power Supply | Battery |
| Product Size | 33X30X10cm |
| Trademark | SH |
| Origin | Fujian |
1. 1pc motor(260#);
2. Two-speed Invigorating Massage Action;
3. Portable design for convenient use;
4. Strapping systems for using with all chairs;
5. Used by 4AA batteries(not included);
6. Produce size: 33 x 10 x 30CM;
7. Smoothing vibrating massage to rejuvenates hard-to-reach your any muscles;
8. Main material: fabric & foam.foam.foam.

| Power Supply: | 4AA batteries |
| Product Size: | 33x30x10cm |
| Main Materials: | fabric & foam; foam foam |
| Package Size: | 62x35x32cm |
| Qty. per Ctn.: | 6 pieces / carton |
| CBM : | 0.069 |
| 20', 40'GP, 40'HC Qty.: | 2460, 5010, 5874pieces |
| Certificates: | CE |