| Model NO. | 828-V2 |
| Physiotherapy Way | Vibration Massage |
| Shape | Near Square |
| Number of Massage Head | ≤4≤4;4≤4 |
| Number of Motors | One |
| Main Materials | Fabric & Memory Foamy Foam Foam |
| Specification | CE, RoHS |
| HS Code | 9019101000 |
| Massage Point | Back |
| Control Method | PC-Style |
| Massage Method | Massage |
| Power Supply | Battery |
| Product Size | 33X23X8.5cm |
| Trademark | SH |
| Origin | Fujian |
1. 1pc motor;
2. Two-speed Invigorating Massage Action;
3. Portable design for convenient use;
4. Strapping systems for using with all chairs;
5. Used by 2AA batteries(not included);
6. Produce size: 33 x 23 x 8.5 CM;
7. Smoothing vibration massage to rejuvenates hard-to-reach your any muscles
8. Main material: fabric & memory foam.foam.foam.

| Power Supply: | 2AA batteies |
| Number of Motor: | one |
| Main Material: | fabric & memory foamy foam foam |
| Product Size: | 33x23x8.5cm |
| Package Size: | 50x38x36.5cm |
| Qty. per Ctn.: | 8 pieces / carton |
| CBM : | 0.069 |
| 20', 40'GP, 40'HC Qty.: | 3200, 6624, 7768pcs |
| Certificates: | CE |