| Model NO. | MM-806 |
| Contact Type | Convex Round |
| Massage Point | Head & Neck & Shoulder & Arm&Leg etcp; Arm&Leg etcetcp; Arm&Leg etc |
| Power | Electric |
| Size | 410*115*92mm |
| Voltage | AC 220V |
| N.W/PCS | 0.8kg |
| N.W/Carton | 10kg |
| Size/Carton | 495*245*430mm |
| Specification | CE, Rohs, BE |
| HS Code | 9019101000 |
| Principle | Vibration |
| Material | ABS |
| Power Supply | AC |
| Color | Gray |
| Rated Power | 28W |
| Case/PCS | 10PCS |
| G.W/PCS | 0.95kg |
| G.W/Carton | 10.3kg |
| Trademark | ROCOGO |
| Origin | China |


| Item No: | MM-806 |
| Power: | 28W |
| Voltage: | AC 220V |
| Product Gift box Size : | 410*115*95mm |
| Pcs/Ctn | 10pcs |
| Net Weight: | 9.5kg |
| Gross Weight: | 10.5Kg |
| Color Options: | Ceramic White |
| Massage Areas: | Shoulder & Back & Arms & Buttocks & Legs & Foot& Legs & Footmp; Foot& Legs & Foot |
