| Model NO. | MM-300 |
| Contact Type | Convex Round |
| Massage Point | Neck, Back, Shoulder, Arm, Leg, Foot etc |
| Power | Electric |
| Size | 245*220*125mm |
| Carton Size | 550*400*450mm |
| Voltage | DC110V-220V |
| Gross Weight/Carton | 14kg |
| G.W/PCS | 1.1kg |
| Specification | CE, Rohs |
| HS Code | 8501510090 |
| Principle | Vibration |
| Material | ABS |
| Power Supply | AC |
| Color | White |
| Carton/Picec | 12pieces |
| Rated Power | 25W |
| Net Weight/Carton | 13.2kg |
| N.W/PCS | 0.9kg |
| Trademark | Rocago |
| Origin | China |


| Power | 25W |
| Voltage | DC 110-220V |
| Product gift box size | 245*210*125mm |
| Carton size | 510*395*435mm |
| Pcs / ctn | 12pcs |
| N.W / ctn | 13kg |
| G.W/ ctn | 14kg |
| Material: | ABS / TPR |
| Color | Purple |
