| Model NO. | MM-23 |
| Contact Type | Round |
| Massage Point | Full Body |
| USB | USB |
| Color Box Size | 135*122*112mm |
| Color | Blue, Gold, White, Orange |
| Quantity/20feet Container | 15624PCS |
| Specification | CE/ROHS |
| HS Code | 9019101000 |
| Principle | Vibration |
| Material | ABS |
| Power Supply | Rechargeable |
| Power | Electric |
| N.W | 0.2kg |
| G.W | 0.23kg |
| Trademark | Rocago |
| Origin | Shenzhen China |
1. Features:
1.) Micro Vibration Massage
2.) Compact Appearance
3.) Music Playback
4.) FM Radio
5.) Rechargeable Battery
2. Color Option:
Gold & Blue & White & Orange & Orangeange & Orange

3.FAQ:
1.) What's your business model? Do you have your brand?
Yes, our global brand is Rocago. We specialize in the research and development, and marketing and sales of massage equipment around the world.
2.) Where is your company loaded? How can I visit there?
Our company registered in HK with an operational headquarters in Shenzhen, loaded in The 2ND and 6th Floors, Zhuohong Building, Yuehua Road, Shangmeilin, Futian District, Shenzhen,China.
3.) How does your factory do regarding quality control?
To make sure customer buy good quality material and service from us.
Before shipment, our QC staff will check quality 1PCS by 1PCS.
4.) How can I place an order?
You can contact any of our sales person for an order. Please provide the details of
your requirements as clear as possible. So we can send you the offer at the first time.
For designing or further discussion, it is better to contact us with Skype or other instant ways, in case of any delays.
5.) When can I get the price?
Usually we quote within 24 hours after we get your inquiry.
6.) Can you do the design for us?
Yes. We have a professional team having rich experience in gift box design and manufacturing.Just tell us your ideas and we will help to carry out your ideas into perfect products.
7.) How long can I expect to get the sample?
After you pay the sample charge and send us confirmed files, the samples will be ready
For delivery within 7 days. The samples will be sent to you via express and arrive in 3-5 days.
4.Why choose us?
1). We are China specialized massage supplier with our own brand.
2). More than 100 operating units across mainland China and subsidiaries in HK & Taiwan & Malaysia.Malaysia.Malaysia.
3). Products available on major online retailer sites--Amazon, eBay, JD.COM, Tmall and Alibaba.
4). Best quality and best service with competitive price
5). Delivery on time and good faith in our clients.
5.After-sales service &warrantyrantyranty
A. Host machine for 1 year;
We provide one year warranty time for customers. Within one year, we could give customer free accessories to fix themachine when there is anything wrong.
B. Free accessories of Rocago Magic Slimming Vibrator for 3 months;
Within 3 months, we will try to provide or change free accessories to satisfy what you need;
C. Lifetime maintenance.
RCG is a manufacturer with more than 2000employees which includes 50 professional technicians in beauty machine industry. Thus, we could solve the problems with the efforts of technicians effectively. 