| Model NO. | MM-27 |
| Contact Type | Convex Round |
| Massage Point | Omni-Directional |
| USB | USB |
| Size | 90*90*114mm |
| Carton/Picec | 40pieces |
| Net Weight/Piece | 0.13kg |
| Net Weight/Carton | 5.4kg |
| Trademark | RCG, OEM |
| Origin | China |
| Principle | Vibration |
| Material | ABS |
| Power Supply | Battery |
| Power | Electric |
| Voltage | 4.5V |
| Carton Size | 475*245*385mm |
| Gross Weight/Piece | 0.135kg |
| Gross Weight/Carton | 5.6kg |
| Specification | 90*90*114mm |
| HS Code | 8401200000 |

| 1) Multi-frequency Vibration: Multi-frequency vibration promotes microcirculation to effectively restore energy. |
| 2) Activate Meridians Massaging specific acupuncture points alleviates stomachaches, indigestion, insomnia and other chronic symptoms. |
| 3) Professional Kneading and Pressure The built in kneading pressure is like a professional massage therapist, comfortably relieving fatigue. |

| Model: | MM-27 |
| Power: | 2W |
| Voltage: | 4.5V |
| Gift box size: | 90*90*114mm |
| Carton size: | 475*245*385mm |
| Pcs / Ctn: | 40pcs |
| Net Weight / pcs: | 0.15kg |
| Gross Weight / pcs: | 0.20kg |
