| Model NO. | 618-B1 |
| Heating | With Heating |
| Customized | Customized |
| Working Principle | Mechanical Massager |
| Kneading Discs | 8 Pieces |
| Wireless Remote Controller | Yes |
| Trademark | SH |
| Specification | CE(LVD), CE(EMC), RoHS |
| HS Code | 9019101000 |
| Heating Mode | Electric Heating |
| Application Place | Commerical Use, Residential Use |
| Type | Kneading |
| Massage Type | Kneading, Rolling |
| Replacement Cover | Yes |
| Certifications | Ce RoHS |
| Transport Package | 1PC/CTN |
| Origin | Fujian |
Desc.: Electric Leg Beautician Massager / Shiatsu Foot Leg Massager
Features:
1. Scrapping massage on soles.
2. Eight flexible kneading discs.
3. Soothing heat.
4. Replacement fabric cover
5. Wireless remote controller.
Product show:

| Package Size: | 61x55x63cm |
| Qty. per Ctn.: | 1 piece / carton |
| CBM: | 0.211 |
| 20', 40' Qty.: | 133, 266, 322 pieces |
| Rated Voltage: | 220~240V, 50HZ |
| Rated Power: | 70W |
| Certificates: | CE, RoHS |