| Model NO. | 618-A2 |
| Heating | With Heating |
| Customized | Customized |
| Working Principle | Mechanical Massager |
| 2 | Scrapping Massage on Soles |
| 4 | 6 Speeds,5 Programs,30 Groups of Massage |
| Specification | CE(LVD), CE(EMC), RoHS |
| HS Code | 9019101000 |
| Heating Mode | Electric Heating |
| Application Place | Commerical Use, Residential Use |
| Type | Kneading,Scrapping,Infrared Heat |
| 1 | Leg,Calf and Foot Air Squeezing Massage |
| 3 | Carbon Fiber Infrared Heat |
| Trademark | SH |
| Origin | Fujian |
Desc.: Electric Shiatsu and Infrared Heating Air Pressure Leg Massager
Features:
- Scrapping massage on soles.
- Leg.calf and foot air squeezing massage.
- Carbon fiber infrared thermal therapy function.
- Replacement fabric cover
- Six different speed are available, 5 programs, 30 groups combination of massage
Product show:



| Voltage: | AC100-120V AC220-240V |
| Rated frequency: | 50~60Hz |
| Rated Power: | 120W |
| Carton size : | 62X56.5X60cm |
| Pcs/Carton : | 1PC/CTN |
| 20', 40', 40'HC Qty.: | 144, 288, 304 |