
| Model NO. | THR-WST001 |
| Frame Material | Wooden |
| Cushion Thickness | 7.5cm |
| Weight Capacity | 180kgs |
| Carrying Bag | Available |
| Lead Time | in 10 Days |
| Specification | L57cm*W12cm*H48cm |
| Folded | Folded |
| Cushion Material | PU Leather |
| Portable | Yes |
| Color | Various Color Are Available |
| OEM Service | Available |
| Trademark | THR |
| Origin | China |
| Open Dimension | L48cm*W36cm*H49cm |
| Cushion | PU Leather, 7.5cm thickness |
| Net Weight | 3.0KGS |
| Packing | 1PC/CTN |
| Carton Size | L57cm*W12cm*H48cm |