
| Model NO. | THR-PM01 |
| Style | European Style |
| Material | PVC Leather, Foam of 5cm Thickness, Beech Wood |
| Folded | Folded |
| Dimension | L185cm*W70cm*H62~87cm |
| Max Static Weight | 2000lbs/909kgs |
| Trademark | THR |
| Origin | China |
| Fabric | Leather |
| Usage | Health & BeautyBeautyeauty |
| Type | Whole-length |
| Carton Size | L95cm*W75cm*H20cm |
| N.W./G.W. | 16.5kgs/19.0kgs |
| Max Working Weight | 500lbs/227kgs |
| Specification | L185cm*W70cm*H62~87cm |
| Materials | PVC leather,foam of 5cm thickness,beech wood |
| Open Dimension | L185cm*W70cm*H62~87cm |
| N.W./G.W. | 16.5kgs/19.0kgs |
| Max static weight | 2000lbs/909kgs |
| Max working weight | 500lbs/227kgs |
| Carton Size | L95cm*W75cm*H20cm |
| 20FCL: 210 PCS | |
| 40FCL: 420 PCS | |
| 40HQ: 460 PCS |