| Model NO. | MM -31 |
| Methods | Massage |
| Massage Method | Vibration Massage |
| Voltage | 5V |
| Carton/Piece | 12PCS |
| G.W | 0.85kg |
| Quantity/20feet Container | 2092PCS |
| Specification | CE/ROHS |
| HS Code | 9019101000 |
| Function | Fatigue Elimination |
| Type | Electric |
| Suitable for | White Collar |
| Package Size | 355*240*140mm |
| N.W | 0.75kg |
| Carton Zise | 730*440*500 |
| Trademark | Rocago |
| Origin | Shenzhen China |


| Voltage: | 5V |
| Gross Weight: | 1.1KG |
| Net Weight: | 0.75KG |
| Box Size: | 355*240*140mm |
| 20''GP: | 2092 |
| Carton/piece: | 12pcs |
| Carton size: | 730*440*500mm |
