| Model NO. | MM-21 |
| Methods | Heating & Kneading & Vibration VibrationVibration |
| Massage Method | Bidirectional Kneading |
| Power | 30 W |
| Package Size | 375*135*320 mm |
| Net Weight | 2 Kg |
| Massage Type | Kneading Heating Massage |
| Material | Linen Fabric |
| Trademark | Rocago |
| Origin | Shenzhen. Guangdong |
| Function | Fatigue Elimination |
| Type | Infrared Heating Massage |
| Suitable for | All |
| Voltage | AC100-240 V DC12V |
| Gross Weight | 2.9 Kg |
| Power Type | Electric |
| Corlor | Chinese Red & Mocha Brown BrownBrown |
| Warranty | 1 Year |
| Specification | Packing Size: 335*230*125 mm |
| HS Code | 9019101000 |