bargain
add to cart| Model NO. | ROCOCO |
| Color | Custom |
| Wall Cabinet Standard Size | D:330mm H:760mm/Customize |
| Semi-Tall Cabinet Standard Size | D:570mm H:1500mm/Customize |
| Eco-Friendly | EU E0# |
| Trademark | Welbom |
| Origin | China |
| Style | Classical |
| Certification | ISO, TUV SGS ISO9001-2001 GB/T-28001 |
| Base Cabinet Standard Size | D:570mm H:760mm/Customize |
| Tall Cabinet Standard Size | D:570mm H:22250mm/Customize |
| Carcass | 18mm E0 Plywood/18mm E0 Water-Proof MFC |
| Specification | ISO9001 |


