| Style | Classical |
| Hardware | Approved Partners Australia Blum and Germany Hafel |
| Environmental Standard | E0 E1 |
| Reputation | Chinese Plggenpohl |
| Advanced Machine | Imported From Germany Homag |
| Base Cabinet Standard Size | D:570mm H:760mm/Customize |
| Trademark | Welbom |
| Origin | China |
| Certification | CARB, FSC, ISO, NSF, FSC, ISO |
| After Sale Service | Renovate One Year for Free |
| Before Sale Service | Free CAD Design |
| Customerized | Sketch or Drawings Offered Then Design |
| Wall Cabinet Standard Size | D:330mm H:760mm/Customize |
| Tall Cabinet Standard Size | D:570mm H:22250mm/Customize |
| Specification | ISO9001 |
| HS Code | 940399000 |


