| Model NO. | LAMP005 |
| Housing Material | Aluminum Alloy |
| Dimmable | Without Dimmable |
| Type | Flat-Type |
| Certification | CE, RoHS, CCC, SGS |
| Beam Angle | 120 |
| Transport Package | Carton |
| Origin | Guangzhou China |
| Light Source | LED |
| Emitting Color | White |
| Appearance | Square |
| Base Material | Steel |
| Voltage | 32V |
| Trademark | Uispair |
| Specification | 1100*610*340*52 |
| HS Code | 7301100000 |
| LUMINAIRE DATA,LIGHT SOURCE&DRIVERRIVERRIVER | |
| Art No. | E287.TT210.LED |
| Size of lamps | 610*170*52(mm) |
| CIE | Direct |
| LED TYPE | SMD 2835 |
| Quantity | 100PCS |
| Package type | SMD |
| Input Current | 550mA |
| Input Voltage(VDC) | 32V |
| Output Power | 2pcs*10w |
| Output Luminous Flux | 1493lm |
| CRI(Ra) | 75-85 |
| Color Temperature(k) | 4000K |
| Driver | HLED/LiFud |
| Description | Available for shadow free continuous lighting system |
| INTELLIFENT CONTROL | |
| Intelligent Control Options | The dimming driver in suitable can be used to achieve 1~10V dimming |
| DALI dimming | The dimming driver in suitable can be used to achieve 1~10V dimming |




