bargain
add to cart| Model NO. | E293 L-FL-0201 |
| Power | 8W |
| Shape | Straight |
| LED Type | SMD 2835 |
| Lifespan | ≥50000H0000H000H |
| Certification | CE, RoHS, CCC, SGS |
| Trademark | Uispair |
| Specification | 1910*600*220*30(mm) |
| HS Code | 7301100000 |
| Color Temperature | Nature White |
| Length | 0.6m |
| Shade Material | Aluminum Alloy |
| Shell Type | Frosted |
| Warranty | 2 Years |
| Input Voltage | 32V |
| Transport Package | Carton |
| Origin | Guangzhou China |

| LUMINAIRE DATA,LIGHT SOURCE&DRIVERRIVERRIVER | |
| Art No. | E293.LT410.LED |
| Size of lamps | 1910*600*220*30(mm) |
| CIE | Direct |
| LED TYPE | SMD 2835 |
| Quantity | 300PCS |
| Package type | SMD |
| Input Current | 1550mA |
| Input Voltage(VDC) | 32V |
| Output Power | 4pcs*10w |
| Output Luminous Flux | 2998lm |
| CRI(Ra) | 75-85 |
| Color Temperature(k) | 4000K |
| Driver | HLED-YH/LIFUD |
| Description | Available for shadow free continuous lighting system |
| INTELLIFENT CONTROL | |
| Intelligent Control Options | The dimming driver in suitable can be used to achieve 1~10V dimming |
| DALI dimming | The dimming driver in suitable can be used to achieve 1~10V dimming |




