| Model NO. | L-DL-0201 |
| Power | 10W |
| Shape | Straight |
| LED Type | SMD 2835 |
| Lifespan | ≥50000H0000H000H |
| Certification | CE, RoHS, CCC SGS |
| Trademark | Uispair |
| Specification | 1100*610*340*52 |
| HS Code | 7301100000 |
| Color Temperature | Nature White |
| Length | 3.4m |
| Shade Material | Aluminum Alloy |
| Shell Type | Frosted |
| Warranty | 2 Years |
| Input Voltage | 32V |
| Transport Package | Carton |
| Origin | Guangzhou China |

| LUMINAIRE DATA,LIGHT SOURCE&DRIVERRIVERRIVER | |
| Art No. | E295.TT610.LED |
| Size of lamps | 1100*610*340*52(mm) |
| CIE | Direct& in-directirectirect |
| LED TYPE | SMD 2835 |
| Quantity | 200PCS |
| Package type | SMD |
| Input Current | 1550mA |
| Input Voltage(VDC) | 32V |
| Output Power | 6pcs*10w |
| Output Luminous Flux | up 1280lm/ down 2998lm |
| CRI(Ra) | 75-85 |
| Color Temperature(k) | 4000K |
| Driver | LiFud |
| Description | Available for shadow free continuous lighting system |
| INTELLIFENT CONTROL | |
| Intelligent Control Options | NO |
| DALI dimming | NO |




