| Model NO. | E263 L-CL-0101 |
| Material | Aluminum Alloy |
| Quantity of Lights | 4 |
| Frame Color | Matt White/Silver |
| Beaming Angle | 120 |
| Applicable Places | Office Home |
| CRI(Ra) | 75-85 |
| Transport Package | Carton |
| Origin | Guangzhou China |
| Light Source | LED |
| Style | Modern |
| Frame Material | Aluminium Alloy |
| Certification | CE, CCC, RoHS, SGS |
| With Light Source | With Light Source |
| Color Temperature | 4000k |
| Trademark | Uispair |
| Specification | 1200*220*52mm |
| HS Code | 7301100000 |
| LUMINAIRE DATA,LIGHT SOURCE&DRIVERRIVERRIVER | |
| Art No. | E263.PT508.LED |
| Size of lamps | 1200*220*52(mm) |
| CIE | Direct |
| LED TYPE | SMD 2835 |
| Quantity | 200PCS |
| Package type | SMD |
| Input Current | 530mA+760mA |
| Input Voltage(VDC) | 32V |
| Output Power | 5pcs*8w |
| Output Luminous Flux | 2986lm |
| CRI(Ra) | 75-85 |
| Color Temperature(k) | 4000K |
| Driver | LiFud |
| Description | Available for shadow free continuous lighting system |
| INTELLIFENT CONTROL | |
| Intelligent Control Options | NO |
| DALI dimming | NO |




