| Model NO. | L-DL-0201 |
| Material | Aluminum |
| Type | Fixed |
| Switch Type | Push-button Switch |
| Power | 6-10W |
| With Light Source | With Light Source |
| Transport Package | Carton |
| Origin | Guangzhou China |
| Light Source | LED |
| Style | Modern |
| Power Source | SMD LED |
| Battery Type | Rechargeable Battery |
| Certification | RoHS, CE, CCC SGS |
| Trademark | Uispair |
| Specification | 1100*610*340*52 |
| HS Code | 7301100000 |
| LUMINAIRE DATA,LIGHT SOURCE&DRIVERRIVERRIVER | |
| Art No. | E295.TT610.LED |
| Size of lamps | 1100*610*340*52(mm) |
| CIE | Direct& in-directirectirect |
| LED TYPE | SMD 2835 |
| Quantity | 200PCS |
| Package type | SMD |
| Input Current | 1550mA |
| Input Voltage(VDC) | 32V |
| Output Power | 6pcs*10w |
| Output Luminous Flux | up 1280lm/ down 2998lm |
| CRI(Ra) | 75-85 |
| Color Temperature(k) | 4000K |
| Driver | LiFud |
| Description | Available for shadow free continuous lighting system |
| INTELLIFENT CONTROL | |
| Intelligent Control Options | NO |
| DALI dimming | NO |




