bargain
add to cart| Model NO. | Syli 500V |
| Theory | Electrotherapeutics |
| Transport Package | Carton |
| Origin | China |
| Certification | CE, ISO13485 |
| Trademark | Shinova |
| Specification | ISO, CE |
| HS Code | 9018390000 |



| Operating Mode | Flow Rate Mode |
| Syringe Type | 10, 20, 50 ml |
| Preset Volume | 0.0-999.9ml |
| Accumulated Injection Volume | 0.1 - 999.9 ml |
| Flow Rate Range | 10 ml syringe: 0.1 ml/h - 100 ml/h (increment 0.1 ml/h) 20 ml syringe: 0.1 ml/h - 200 ml/h (increment 0.1 ml/h) 50 ml syringe: 0.1 ml/h - 500 ml/h (increment 0.1 ml/h) |
| Accuracy | ± 3%usmn; 3%usmn; 3% |
| Bolus Rate | 10 ml syringe: 100 ml/h 20 ml syringe : 200 ml/h 50 ml syringe : 500 ml/h |
| KVO Rate | 0.1-5.0ml/h adjustable, 1ml/h as default |