bargain
add to cart| Model NO. | CQ-32A |
| Power Type | Electric |
| Operation Mode | Tdp |
| Diameter of Head | 166mm |
| Heads | 2 |
| Model | Cq-32A |
| Specification | 2 heads (166mm), manual timer |
| HS Code | 90191090 |
| Type | Tdp |
| Feature | Tdp Therapy |
| Certificate | CE |
| Timer | Manual |
| Brand | Xinfeng |
| Trademark | xinfeng |
| Origin | Chongqing, China |
