bargain
add to cart| Model NO. | 124mm / 166mm |
| Founction | Tdp Therapy |
| Suitable for | Elderly, Children, Adult |
| Medical Devices Reg./Record No. | Ysyjxzz 2260012 |
| Brand | Xinfeng |
| Large Size | 166mm in Diameter |
| Specification | 124mm / 166mm |
| HS Code | 90191090 |
| Shape | Lamp |
| Application | Tdp Therapy |
| State | Solid |
| Medical Device Regulatory Type | Type 2 |
| Small Size | 124mm in Diameter |
| Trademark | xinfeng |
| Origin | Chongqing |
