bargain
add to cart| Model NO. | CQG - 222A |
| Power Type | Electric |
| Brand | Gou Gong |
| Style | Floor |
| Dimeter of Head | 166mm |
| Certificate | Ce FDA ISO |
| Specification | 166mm head, manual timer |
| HS Code | 90189090 |
| Type | Tdp |
| Feature | Tdp |
| Model | Cqg - 222A |
| Head | Single |
| Timer | Manua |
| Trademark | Gou Gong |
| Origin | Chongqing, China |
