| Model NO. | 818-N10 |
| Applicable Parts | All Parts of Body |
| Type | Heating |
| Vibration Intensity | No Vibration |
| Kneading Rollers | 2 Big Rollers |
| Surface Material | Plush Fabric Cover |
| Trademark | SH |
| Specification | CE(LVD), CE(EMC), RoHS |
| HS Code | 9019101000 |
| Methods | Kneading |
| Brand | Sweet Home |
| Suitable for | Adult |
| Component | The Massage Head |
| Heating | Yes |
| Power Supply | DC 12V Adapter and Car Lighter |
| Transport Package | 8PCS/CTN |
| Origin | Fujian |
Similar Products:

1. Stuffed & plush panda massager.ager.ager.
2. Two shiatsu rollers for whole body massage.
3. Heating to improve blood circulation.
4. Power supply: 12v DC adapter and car lighter.
Detailed Images:



| Individual Packing: | Each in Brown Box |
| Qty. per Ctn.: | 8 pieces / carton |
| Carton Size: | 82x52x47cm |
| Carton CBM: | 0.2 cubic meter |
| 20', 40', 40'HC Qty.: | 1120, 2240, 2720pieces |
| Rated Voltage: | 100~240V, 50~60HZ; 12v 2A |
| Rated Power: | 30w |
| Surface Material: | Plush Fabric |