| Model NO. | 818-N8 |
| Physiotherapy Way | Massage/Heat |
| Shape | Near Square |
| Number of Massage Head | ≤4≤4;4≤4 |
| Surface Material | Short Plush Fabric |
| Heating | Yes |
| Transport Package | 8PCS/CTN |
| Origin | Fujian |
| Massage Point | All Parts of Body |
| Control Method | Mechanical |
| Massage Method | Kneading |
| Power Supply | DC Adapter & Car Power PowerPower |
| Kneading Rollers | 4 Pieces |
| Trademark | sweet home |
| Specification | CE, ROHS |
| HS Code | 9019101000 |
Similar Products:
Description: Multi-purpose Health Care Massage Pillow / Electric Shiatsu Massage Neck Pillow
Main Features:
1. Comfort shiatsu/kneading massage by 4 rolling balls;
2. Heating function;
3. On-off button control;
4. Plush fabric cover material;
5. Home adaptor and car cigarette lighter available;
6. Smoothing shiatsu massage to rejuvenates hard-to-reach your any muscles
7. Infrared smooth heat to improve your blood circulation
Detailed Images:

| Individual Packing: | white box or color box |
| Qty. per Ctn.: | 8 |
| Carton Size: | 42x31x40cm |
| Carton CBM : | 0.052 |
| 20', 40', 40'HC Qty.: | 4576, 9152, 10032 pcs |
| Rated Voltage: | 100~240V, 50~60HZ; 12V 2A |
| Rated Power: | 24W |
| Surface Material: | short plush fabric |