| Model NO. | 818-N2 |
| Methods | Massage |
| Massage Method | Kneading Massage |
| Surface Material | High Quality PU Leather |
| Heating | Yes |
| Power Supply | 12V DC Adapter and Car Lighter |
| Transport Package | 12PCS/CTN |
| Origin | Fujian |
| Function | Fatigue Elimination |
| Type | Electric |
| Suitable for | Adult |
| Kneading Rollers | 4 |
| Seat Belt | Yes |
| Trademark | sweet home |
| Specification | CE, ROHS |
| HS Code | 9019101000 |
Similar Products:
Description: Electric Mini Car Use Infrared Heat Shiatsu Massage Neck Pillow
Main Features:
1. Four warm kneading rollers.
2. One button on the front for easy operation,press for ON/OFF,forward and reverse kneading.
3. With seat belt.
4. For car and home use.
5. For neck, back, abdomen, thigh, calf, foot, arm etc. massage.
Detailed Images:




| Individual Packing: | white box or color box |
| Qty. per Ctn.: | 12 pieces / carton |
| Carton Size: | 78.5x39x42cm |
| Carton CBM: | 0.129 |
| 20', 40', 40'HC Qty.: | 2604, 5208, 6324 pcs |
| Rated Voltage: | 100~240V, 50~60HZ; 12V 2A |
| Rated Power: | 24w |
| Surface Material: | PU or fabric |