| Model NO. | 818-N2 |
| Methods | Massage |
| Massage Method | Shiatsu |
| Surface Material | High Quality PU Leather |
| Heating | Yes |
| Seat Belt | Yes |
| Trademark | SH |
| Specification | CE, ROHS |
| HS Code | 9019101000 |
| Function | Fatigue Elimination |
| Type | Electric |
| Suitable for | Adult |
| Kneading Rollers | 4 |
| Power Supply | 12V DC Adapter and Car Lighter |
| Battery Capacity | 3X2000mAh Lithium Batteries |
| Transport Package | 12PCS/CTN |
| Origin | Fujian |
Similar Products:
Desc.: Electric Battery Operated Mini Shiatsu Car Neck Massage Pillow
Main Features:
1. Four warm kneading rollers.
2. One button on the front for easy operation,press for ON/OFF,forward and reverse kneading.
3. With seat belt.
4. For car and home use.
5. For neck, back, abdomen, thigh, calf, foot, arm etc. massage.
6. 3x 2000mAH rechargeable Lithium batteries are included.
Detailed Images:



| Individual Packing: | white box or color box |
| Qty. per Ctn.: | 12 pieces / carton |
| Carton Size: | 78.5x39x42cm |
| Carton CBM: | 0.129 |
| 20', 40', 40'HC Qty.: | 2604, 5208, 6324 pcs |
| Rated Voltage: | 100~240V, 50~60HZ; 12V 2A |
| Rated Power: | 24w |
| Battery Capacity: | 3x2000 mAH Lithium |
| Surface Material: | PU or fabric |