| Model NO. | 818-N6 |
| Methods | Massage |
| Massage Method | Kneading Massage |
| Surface Material | Plush Fabric Cover |
| Heating | Yes |
| Power Supply | DC 12V Adapter and Car Lighter |
| Transport Package | 8PCS/CTN |
| Origin | Fujian |
| Function | Fatigue Elimination |
| Type | Electric |
| Suitable for | Adult |
| Kneading Rollers | Eight Warm Rollers |
| Seat Belt | Yes |
| Trademark | Sweet Home |
| Specification | CE, RoHS |
| HS Code | 9019101000 |
Similar Products:
Description: Electric Apple Shape Car Neck and Back Shiatsu Massage Pillow
Main Features:
Detailed Images:


Packaging & Technical Details:ails:ails:
| Individual Packing: | white box or color box |
| Qty. per Ctn.: | 8 pieces |
| Carton Size: | 41.5x66x37.5cm |
| Carton CBM : | 0.104 |
| 20', 40', 40'HC Qty.: | 2248, 4496, 5280 pcs |
| Rated Voltage: | 100~240V, 50~60HZ; 12V 2A |
| Rated Power: | 24w |
| Surface Material: | high quality PU |