
| Model NO. | THR-1A5 |
| Folded | Folded |
| Load Capacity | Less Than 118kg |
| G.W. | 7kg |
| Specification | CE, ISO, TUV |
| Material | Metal |
| Dimension | L1850*W520*H300mm |
| N.W. | 6kg |
| Trademark | THR |
| Origin | Jiangsu, China |
| Specification | |
| Product size | L1850× W520× H300mmtimes; H300mmtimes; H300mm |
| Folding size | L930× W520× H150mmtimes; H150mmtimes; H150mm |
| Packing size(2pcs) | L960L× W530× H170mmtimes; H170mmtimes; H170mm |
| N. W. | 6kg |
| G. W. | 7kg |
| Load Capacity | ≤ 181kg81kg81kg |