bargain
add to cart| Model NO. | THR-111B |
| Folded | Unfolded |
| Safe Belts | Available |
| Weight Capacity | 250kg |
| I.V Pole | Stainless Steel with Height Adjustable |
| Height Adjustable | Yes |
| Certificate | ISO and CE |
| Specification | 2140*810*720mm |
| HS Code | 94029000 |
| Material | Metal |
| Mattress | Available |
| Castors | 200mm Dia. Castors with Brake |
| Side Rails | Foldaway, Aluminum Alloy Material |
| OEM Service | Available |
| Head Rest Upward | Yes |
| Trademark | THR or OEM |
| Origin | China |


