| Model NO. | RL-XMUA15 |
| Style | Classic |
| Usage | Outdoor |
| Customized | Customized |
| Carton Measurement | L36.22'Xw24.41'Xh11.02'/1 PC./CTN2"/1 PC./CTNC./CTN |
| Qty/40hq | 418PC |
| N.W. | 50.60lbs/1PC |
| Trademark | Life Outside |
| Origin | China |
| Material | HDPE Resin Lumber |
| Folded | K/D |
| Condition | New |
| Size | L30.91'Xw54.13'Xh39.57'uot;Xh39.57"" |
| Cbf | 5.64/1PC./CTN |
| Color | Yellow,White,Sand,Blue,Black,Red,Green |
| G.W. | 55.00lbs/1PC |
| Specification | SGS |
| HS Code | 9401809000 |
| Item Name | Outdoor/Patio/Garden Polywood Adirondack Chair W/Ottoman |
| Model No. | RL-XMUA15 |
Color | YELLOW,WHITE,SAND,BLUE,BLACK,RED,GREEN |
| Material | HDPE RESIN LUMBER |
| Packing | Inner with soft plastic/ foam protect and Outer with hard carton box. |
| Delivery | Subject to the order quantity and the season time, usually 60 days after receiving the order |
| Customized | OEM orders are welcome. |

