| Model NO. | HXP-F |
| Medical Device Regulatory Type | Type 1 |
| Developed Film Size | 5' X 7'~14' X 17't;~14" X 17" X 17" |
| Channel Volume | 9L |
| Developing Temp. | 28°c--35°c at Option at Optionat Option |
| Power Source | AC220V, 50/60Hz |
| Net Weight | 90kg |
| Transport Package | Carton |
| Origin | Jiangsu, China |
| Medical Devices Reg./Record No. | Ssyjxzz20102300187 |
| Certificate | CE ISO |
| Max. Developing Width | 356mm (14')")quot;) |
| Developing Speed | 90s ~ 180s at Option |
| Developing Capacity | 150 PCS/H |
| Power | 1.8kw |
| Trademark | Healicom |
| Specification | CE, ISO |
| HS Code | 9018909090 |