
| Model NO. | HXP-T |
| Medical Device Regulatory Type | Type 1 |
| Developed Film Size | 5' X 7'~14' X 17't;~14" X 17" X 17" |
| Channel Volume | Developer 4.3L, Fixer 3.6L, Water 3.6L |
| Developing Speed | 180s or 100-180s at Option |
| Developing Capacity | 100PCS/H |
| Place of Orign | China |
| Transport Package | Wooden Case |
| Origin | Jiangsu, China |
| Medical Devices Reg./Record No. | Sssyjxz20111310437 |
| Certificate | CE ISO |
| Max. Developing Width | 430mm (17')")quot;) |
| Power Source | AC220V, 50/60Hz |
| Developing Temp. | 28°c--35°c at Option at Optionat Option |
| Warranty | 12 Months |
| Trademark | healicom |
| Specification | CE ISO |
| HS Code | 9022199090 |
Developed film size | 5' x 7'~14' x 17';~14" x 17" x 17" |
Max. developing width | 430mm (17')quot;) |
Channel volume | developer 6L, fixer 3.6L, water 6L |
Developing speed | 180S or 100-180S at option |
Developing temp. | 28°C--35°C at optionat optionat option |
Developing capacity | 80pcs/h |
Power source | AC220V, 50/60Hz |
Power | 1.5kw |
Net weight | 40kg |
Gross weight | 100kg |
Packing | 1050 x 830 x 710 (L x W x H) |